Služby | Media Heroes

Služby

Tvorba webových stránek, údržba a optimalizace

Web musí vypadat skvěle, ale to nestačí. Hlavní je, aby i skvěle fungoval a to jak z hlediska programového, tak převážně z uživatelského. Uživatelská přívětivost či požitek (UX) je to, kvůli čemu se lidé na web vracejí. Další věcí je optimalizace pro vyhledávače (SEO).

Tvorba webu

Tvorba webových stránek ikonka

Musí vypadat skvěle. Naše práce reaguje na současné trendy. Vaše přání oblečeme do stylového obleku. Zajistíme při tom vše od grafického ztvárnění přes kompletní zhotovení, až po optimalizování pro všechny vyhledávače. Optimalizace pro telefony je samozřejmostí.

Více

SEO optimalizace

SEO optimalizace ikonka

Všichni dnes stále vyhledávají a všude. Hledanost z telefonů několika násobně převyšuje tu z počítačů, proto je potřeba na to web připravit. Google, Seznam, Bing - na ty všechny vám pomůžeme se dostat výše a dostat z nich relevantní návštěvnost.

Více

UX - uživatelský požitek

UX - uživatelský požitek ikonka

Uživatele na svůj web můžete přivést mnoha způsoby. Avšak dokázat, aby uživatel, co nejpravděpodobněji provedl konverzi, ať v podobě nákupu, poptávky, kontaktu či jiného, již je zcela jiná věc. Nenuťte uživatele přemýšlet. Vše musí být intuitivní a založeno na testování, ne na domněnkách.

Více

Online marketing a propagace

Webů jsou milióny a již jen těžko najdete službu či produkt, který by nikdo jiný neprodával. A když ano, o to více je potřeba se do toho opřít a dát vědět, že něco takového existuje a najde to právě na vašem webu.

Online marketing

Online marketing ikonka

Nechcete se o nic starat a nechat celý marketing a všechny jeho kanály na jedné agentuře? Pak čtete správné řádky. Od sociálních sítí, přes PPC, bannerovku, zbožové porovnávače, až po tvorbu videí a fotografií. Vše zvládneme.

Více

Sociální sítě

Sociální sítě ikonka

Hýbou světem. Kdo na nich není, nežije. A kdo na nich žije a přitom není vidět, jako by nežil. S námi žít budete. Od Facebooku po Instagram, zvládáme je všechny.

Více

PPC reklamy

PPC reklamy ikonka

Přivedeme vám uživatele, kteří hledají na Seznam.cz, Google, Novinky.cz, Super.cz, TN.cz, Proženy, Idnes a stovkách dalších serverů to, co vy nabízíte!

Více

Bannerová reklama

Bannerová reklama ikonka

Chcete se objevovat na velkých serverech, jako jsou Novinky.cz, Super.cz, TN.cz, Proženy, Idnes a stovkách dalších? Mít 10-ti tisíce zhlédnutí banneru? Pak je bannerová reklama ta pravá pro vás.

Více

Zbožové srovnávače

Zbožové srovnávače ikonka

Nejste na zbožových srovnávačích? Pak děláte velkou chybu, protože Vaše konkurence tam s největší pravděpodobností je.

Více

Emailing

Emailing ikonka

E-mailing je nástroj online marketingu, který se v současnosti řadí mezi nejefektivnější kanály vůbec. Jeho primární superschopností je totiž funkce udržovat kontakt se zákazníkem a zasypávat ho novinkami o vašich produktech nebo službách. S tím vším vám jako správní hrdinové pomůžeme.

Více

Tvorba obsahu - texty, fotky, videa,...

Na web a všechny marketingové kanály je potřeba vymyslet kvalitní obsah. Na to je potřeba nejen kreativita, ale i zapojení marketingových fint, taháků a strategií.

Branding

Branding ikonka

Je naše civilní jméno. Opepříme vaši stávající nebo vybudujeme značku od nuly. Vizuál a text si musí sedět. Logo, claim, profi foto. Stačí si říct. Sdělte svoji vizi a dál to nechte na nás. Je potřeba dodržovat identitu, pod kterou si vás lidé zapamatují.

Více

Tvorba fotografií a videí

Tvorba fotografií, videí ikonka

Nafotit produkty, provozovnu, či celý projekt. Natočit promo video, návody, naučná videa. Všechen originálně vytvořený obsah je zlato. Proto je potřeba se tím začít zabývat.

Více

Copywritting

Copywritting ikonka

Mít hezké fotky a obrázky nestačí. To, co hlavně prodává a nutí k akci je text. A správně napsaný text vám dokáže vydělat hodně peněz, či přinést mnoho kontaktů.

Více

Komu jsme již pomohli?

Pošlete signál

Signál Media Heroes