Blog | Media Heroes

Blog

7 pater webu, které neznáte

Nejde o žádná fyzická ani technická patra. Jde o využití psychologické teorie - Maslowovy hierarchie potřeb, někdy také zvané Maslowova pyramida potřeb. Odtud již výše řečená patra. Teorie pojednává o důležitosti lidských potřeb a pořadí, ve kterém by se měly naplňovat. Například pravděpodobně nebudete řešit, kde budete spát, pokud nemůžete dýchat. Tento způsob seřazení důležitosti jde pak skvěle přenést a aplikovat na webové stránky.
Přečíst více
Michal Hanč

5 kreativních reklam, aneb jde to dělat i lépe

Zapomeňte na nudné reklamy, které se vysílají v televizi, nebo vyskočí jako nepřeskočitelná reklama před videem například na YouTube. My jsme pro vás vybrali reklamy, na které je radost se podívat. Hlavně, pokud máte nějakou kreativní práci, dokáží vás namotivovat a inspirovat k vytvoření něčeho stejně originálního a kreativního.
Přečíst více
Michal Hanč

7 nejvlivnějších českých sportovců na sociálních sítích

Není to tak dávno, co jste si na našem Facebooku mohli všimnout sdíleného odkazu ohledně návratu Jaromíra Jágra zpět na české kluziště. Po nepovedeném účinkování v kanadském Calgary strhl Jaromír po svém návratu v Česku zase „Jágr mánií“. Ke slovu se opět přihlásil jeho facebookový profil, též známý pod názvem HOKEJOVÁ RODINA. Je opravdu nejznámější český hokejista a král sociálních sítích v Česku nebo ho zastíní jiná sportovní hvězda? Pojďme se podívat na sedmičku těch nejlepších dle počtu fanoušků na FB a Instagramu.
Přečíst více
Michal Joch

Pošlete signál

Signál Media Heroes