Blog | Media Heroes

Blog

Jak nepálit čas a peníze na správu sociálních sítí? Pomůže nástroj na projektové řízení

„Už zase? Vždyť jsem příspěvek na Facebook přidával(a) před týdnem!“ Máte z toho husí kůži? Ale kdeže… Správa sociálních médií nemusí být takový strašák, když máte dobrého pomocníka – aplikaci na řízení projektů, která vám nahradí e-mail, excel, WhatsApp, Google dokumenty a další nástroje. Šablony vám ušetří čas při plánování kampaní, termíny zajistí, že na nic nezapomenete, a time tracking ukáže, na čem pálíte zbytečně moc času.
Přečíst více
Tým Media Heroes

7 pater webu, které neznáte

Nejde o žádná fyzická ani technická patra. Jde o využití psychologické teorie - Maslowovy hierarchie potřeb, někdy také zvané Maslowova pyramida potřeb. Odtud již výše řečená patra. Teorie pojednává o důležitosti lidských potřeb a pořadí, ve kterém by se měly naplňovat. Například pravděpodobně nebudete řešit, kde budete spát, pokud nemůžete dýchat. Tento způsob seřazení důležitosti jde pak skvěle přenést a aplikovat na webové stránky.
Přečíst více
Michal Hanč

5 kreativních reklam, aneb jde to dělat i lépe

Zapomeňte na nudné reklamy, které se vysílají v televizi, nebo vyskočí jako nepřeskočitelná reklama před videem například na YouTube. My jsme pro vás vybrali reklamy, na které je radost se podívat. Hlavně, pokud máte nějakou kreativní práci, dokáží vás namotivovat a inspirovat k vytvoření něčeho stejně originálního a kreativního.
Přečíst více
Michal Hanč

Pošlete signál

Signál Media Heroes