Tvorba webových stránek | Media Heroes

Tvorba webových stránek

Webové stránky jsou výkladní skříní vašeho byznysu. První dojem je nesmírně důležitý a pokud dokážete zaujmout na první pohled, vaše cesta k úspěchu je vyšlápnuta správným směrem.

S hezkou fasádou potřebujete mít však zároveň i funkční web. První krok je zákazníka zaujmout, druhý přesvědčit, že si vybral správně. Vše musí šlapat hladce, intuitivně, spolehlivě - jako švýcarské hodinky. A to my umíme. 

Této problematice se více věnujeme v UX.

Jak probíhá tvorba?

Tvorba webu je poměrně složitý a zdlouhavý proces, který je nutné projít někdy i vícekrát. S námi se však nemusíte ničeho bát. 

Zásadní roli při tvorbě stránek hraje skutečnost, zda se jedná o redesign stávajícího webu či tvorbu kompletně nového. 

U redesignu je nutné udělat analýzu starého webu, společně s analýzou uživatelů, kteří ho nejčastěji využívají. Sledujeme několik nejdůležitějších vlastností: pracoval web tak, jak měl? Měl správnou informační strukturu a kvalitní obsah? Jaké byly jeho nedostatky nebo naopak výrazné přednosti?

U návrhu nového webu je potřeba analyzovat trh a konkurenci, stanovit cíle (hlavní konverze) webu. Ať už jde o e-shop, kde primárně chceme, aby uživatelé nakupovali, informační web či web s poptávkovým formulářem. 

Důležité je znát své zákazníky a relevantní uživatele, pro které daný web děláte. Nikdy ho neděláme pro sebe, ale pro své zákazníky. 

Po zjištění všech potřebných dat a informací přichází čas na samotný návrh celého webu. V první řadě vám nakreslíme drátové modely jednotlivých typových stránek a prvků, které následně otestujeme na funkčních prototypech.

Grafika a texty

Po schválení drátových modelů a prototypů přistupujeme ke grafickému návrhu a tvorbě či optimalizaci obsahu. Obsah musí být jednoduchý, chytlavý a zároveň efektivní. Viz náš copywriting.

Grafický návrh stránek se vždy odvíjí od firemní grafické identity. Ideální je použití vlastních fotografií či obrázků, které sednou do grafického stylu webu a brandu. 

Vysmáté prosluněné Ilustrační snímky z fotobanky jsou záležitostí horoskopů a křížovkových časopisů ke kafíčku. Mysleme na originalitu.

Implementace a nasazení

Weby tvoříme na míru s vlastním CRM systémem, nebráníme se však ani použití již stálých šablonových systémů jako je WordPress.

Při kódování vždy dbáme na to, aby byla správně nakódovaná struktura a byly použity ty nejlepší technologie. Samozřejmě zároveň myslíme na rychlost načítání a bezpečnost stránek.

Na e-shopy a jejich správu máme vyvinuté vlastní vychytaná řešení, které neustále vylepšujeme a připravujeme nové funkčnosti a propojení. Nespíme na vavřínech.

Chcete poradit s webovými stránkami?

Máte web, který chcete optimalizovat? Potřebujete vymyslet redesign webu nebo postavit kompletně nový? Máte zájem o atraktivní a přitom spolehlivý e-shop? Dejte nám šanci ukázat naše superhrdinské schopnosti. Napište nám. 

Naše skutky ve finále promluví za nás.


Také chcete pomoci z nesnází? Pak nás neváhejte kontaktovat!

Kontaktovat

Pošlete signál

Signál Media Heroes